?>

video

Proč MEDECO®

KONTROLA MEDECO® KLÍČŮ
Kontrola klíčů a kontrola jejich duplikace je často nejdůležitější funkce, která MEDECO® nabízí zákazníkům. více »

MEDECO3® obsahuje tři
uzamykací prvky uvnitř cylindrického válce a také na Medeco® klíči. Tímto opatřením je cylindrická vložka odolná proti vyhmatání a bumpingu. více »

Readers Digest
Nejslavnější Spotřebitelský magazine v USA “Readers Digest” hodnotí Medeco Maxum Deadbolts zámek jako Nejlepší výrobek na trhu. více »

Význam "prakticky oddolné proti vyražení a vyhmatání"
Ve skutečnosti žádný zámek není skutečně neproniknutelný. více »

Medeco® zavádí
Zahájení Medeco3 bilevel více »

Nařízení vlády USA
pro kontrolu zahraničních aktiv a Nařízení kontroly pro export a zakaz vývozu. více »

Medeco – jméno, po kterém se ptát, když jde o nejvyšší bezpečnost více »KONTROLA MEDECO® KLÍČŮ

Kontrola klíčů a kontrola jejich duplikace je často nejdůležitější funkce, která MEDECO® nabízí zákazníkům. Většina obyčejných klíčů mohou být reprodukovány v mnoha maloobchodních prodejnach bez nutnosti identifikace.

MEDECO® dává koncovým uživatelům klíčovou pravomoc kontrolovat a zabránit výrobě neautorizovaných duplikátů a kopií.

Několik bodů přispívajíci ke kontrole MEDECO® klíčů:

  • Patentem chráněný profil s vysokými bezpečnostními prvky a konstrukci klíče chrání před neoprávněnou výrobou a distribuci
  • MEDECO® klíč profil. MEDECO® produkty jsou dostupné pouze prostřednictvím profesionálních a továrnou autorizovaných distributorů a servisních středisek. V čechách je to pouze jedno v Praze. Služby řezání a poskytovani klíčů je možné pouze od distributorů, kteří mají přímé smluvní ujednání s MEDECO®, aby bylo zajištěno dodržovaní přísných bezpečnostních pokynů k výrobě s kontrole klíčů.
  • MEDECO® klíče vyžadují přesné úhlové řezy, které nemohou být reprodukovány na běžných klíčových strojích. Prázdný a nevyřezaný profil klíče je k dispozici pouze od autorizovaného MEDECO® dodavatele, ktérý vlastní patřičné zařízení schválenéna základě smlouvy s MEDECO®
  • Medeco3® profily klíče jsou dodány ze specialním řezem vyrobeným v továrně. Tento zářez na prázdném profilu je součástí funkce M3 ochraného systému a je aplikován pouze v továrně MEDECO® Salem, Virginia, USA.

Autorizovaný MEDECO® prodejce má k dispozici širokou škálu bezpečnostní programů pro ochranu klíčových dat, které jsou poskytovany a které nejlépe vyhovují potřebám koncového uživatele. Všechny programy spadají pod přísnou kontrolu a klíčové pokyny k zajištění probíhající bezpečnosti.

Keyway komerční programy - poskytnout koncovým uživatelům flexibilitu pro získání duplikace extra klíčů od profesionálních a schválených prodejců.

Karta Programy - nabízí konečným uživatelům větší kontrolu nad pořizováním duplikace klíčů. Identifikační karty vydané s originálem klíče musí být předloženy autorizovanému prodejci k získání náhradního / duplikátu klíče.

Service Center Programy - nabízí konečným uživatelům kompletní servis a rychlou odezvu, když potřebují zámky a klíče. Autorizovaný MEDECO® Factory servis zahrnuje kompletní služby na rozsáhlé typy požadavků celé řadě průmyslových trhů. Klíče jsou pod ochranou kontrolních programů a duplikát klíče je proveden pouze po předložení patřičné autorizace.

Tovární MEDECO® Restrikce – nábízí konečným uživatelům nejvyšší formu ochrany. Klíče mohou být POUZE duplikovány v továrně MEDECO® a vyžadují řádné povolení. Profily klíče NEJSOU k dispozici žádnému z MEDECO® prodejců nebo distributorů. Pouze v MEDECO® tovarně v Salem, Virginia, USA

Web by: R@F software