?>

video

Proč MEDECO®

KONTROLA MEDECO® KLÍČŮ
Kontrola klíčů a kontrola jejich duplikace je často nejdůležitější funkce, která MEDECO® nabízí zákazníkům. více »

MEDECO3® obsahuje tři
uzamykací prvky uvnitř cylindrického válce a také na Medeco® klíči. Tímto opatřením je cylindrická vložka odolná proti vyhmatání a bumpingu. více »

Readers Digest
Nejslavnější Spotřebitelský magazine v USA “Readers Digest” hodnotí Medeco Maxum Deadbolts zámek jako Nejlepší výrobek na trhu. více »

Význam "prakticky oddolné proti vyražení a vyhmatání"
Ve skutečnosti žádný zámek není skutečně neproniknutelný. více »

Medeco® zavádí
Zahájení Medeco3 bilevel více »

Nařízení vlády USA
pro kontrolu zahraničních aktiv a Nařízení kontroly pro export a zakaz vývozu. více »

Medeco – jméno, po kterém se ptát, když jde o nejvyšší bezpečnost více »Hodnocení zámků MEDECO ® v časopise Readers Digest

Nejslavnější Spotřebitelský magazine v USA “Readers Digest” hodnotí Medeco Maxum Deadbolts zámek jako Nejlepší výrobek na trhu.

Únor 2010 vydání Spotřebitelského Magazinu “Consumer Digest” (pozn.který provádí testy pro vyhodnocení nejlepších výrobku v USA) po testech pro spotřebitele vyhodnotil “Medeco Maxum Deadbolts” zámek jako nejkvalitnější a nejodolnější ochraný produkt proti vloupaní. (pozn. Reader Digest magazine vychází každé 3 měsíce toto číslo vyšlo v únoru 2010)

Článek (v kroužku) uvádí že Medeco “Maxum Deadbolt” je nejbezpečnější zámek/cylinder na trhu. Readers Digest magazine vybral za účasti odborníků dal k hodnocení všechny zámky na základě jejich "výkonu a funkce" a všechny zámky byli vybráné a schválené k hodnocení za pomoci pana Richard Allen Dickey, odborného a technického vydavatele a spisovatele pro publikace “Odborné zámečnictví”.

Přečtěte si prosím vice v zakroužkovaném článku kopie z publikace.

KEYED DEADBOLTS
Medeco Maxum

Maxum je nejbezpečnější a nejodolnější klíčový zámek na trhu. Jeho ocelová konstrukce brání oproti použití hasáku, vrtání nebo útoky “ice-pick”.

Tento zámek má rovněž jako ochraný prvek “side bar” který brání proti vyhmatání. Klíče pro tento model zámku jsou k dispozici POUZE prostřednictvím specialních Medeco dealerů a tímto bezpečnostním systémem se zabraňuje jejich případné duplikace.

Vlastnosti:
  • ANSI Třída: 1
  • povrchová úprava: Antická mosaz, Mosaz, Bronze, Nickel
  • Záruka: Doživotní
Web by: R@F software