?>

video

Proč MEDECO®

KONTROLA MEDECO® KLÍČŮ
Kontrola klíčů a kontrola jejich duplikace je často nejdůležitější funkce, která MEDECO® nabízí zákazníkům. více »

MEDECO3® obsahuje tři
uzamykací prvky uvnitř cylindrického válce a také na Medeco® klíči. Tímto opatřením je cylindrická vložka odolná proti vyhmatání a bumpingu. více »

Readers Digest
Nejslavnější Spotřebitelský magazine v USA “Readers Digest” hodnotí Medeco Maxum Deadbolts zámek jako Nejlepší výrobek na trhu. více »

Význam "prakticky oddolné proti vyražení a vyhmatání"
Ve skutečnosti žádný zámek není skutečně neproniknutelný. více »

Medeco® zavádí
Zahájení Medeco3 bilevel více »

Nařízení vlády USA
pro kontrolu zahraničních aktiv a Nařízení kontroly pro export a zakaz vývozu. více »

Medeco – jméno, po kterém se ptát, když jde o nejvyšší bezpečnost více »Význam "prakticky oddolné proti vyražení a vyhmatání"

Ve skutečnosti žádný zámek není skutečně neproniknutelný. Medeco nepodporuje absolutní tvrzení o svých výrobcích, jako je "nemožné vyražení" nebo "nemožné vyhmatání" Místo toho je politikou Medeco zmiňovat se o svých výrobcích jako o "prakticky oddolných proti vyražení a vymatání". Definice termínu "prakticky" je téměř, ale ne absolutně.

Medeco považuje jako nevhodné pro jakékoliv zabezpečení používat kategorické věty jako "nemožné" či "neproniknutelné", když popisuje zámek. S dostatkem času, dostatekem znalostí, použitím specializovaných nástrojů a možná v kombinaci se shodou okolností se může jakýkoli zámek podařit potenciálně otevřit.

V důsledku toho Medeco navrhuje používat pojmy "prakticky oddolné" spíše než absolutně nemožné, což jsou termíny, které Medeco nedoporučuje ani neschvaluje k použití při popisu vysoce bezpečnostní Medeco cylindrické vložky.

Koneckonců nejpřesvědčivějším a nejprůkaznějším prohlášením o výrobcích Medeco nejsou propagační prohlášení Medeco nebo jejich dealerů, ale certifikace a hodnocení získané od různých nezávislých testovacích agentur a laboratoří. Medeco vysokce bezpečnostní cylindrické vložky a zámky jsou dimenzovány a testovany na nejvyšší úrovni pro vysokou bezpečnost nezávislými vědeckými a zkušebními laboratořemi z celého světa, jejichž úkolem je testovat objektivně pro vysokou bezpečnost. Medeco se nutnosti identifikace.

Web by: R@F software