?>

video

Proč MEDECO®

KONTROLA MEDECO® KLÍČŮ
Kontrola klíčů a kontrola jejich duplikace je často nejdůležitější funkce, která MEDECO® nabízí zákazníkům. více »

MEDECO3® obsahuje tři
uzamykací prvky uvnitř cylindrického válce a také na Medeco® klíči. Tímto opatřením je cylindrická vložka odolná proti vyhmatání a bumpingu. více »

Readers Digest
Nejslavnější Spotřebitelský magazine v USA “Readers Digest” hodnotí Medeco Maxum Deadbolts zámek jako Nejlepší výrobek na trhu. více »

Význam "prakticky oddolné proti vyražení a vyhmatání"
Ve skutečnosti žádný zámek není skutečně neproniknutelný. více »

Medeco® zavádí
Zahájení Medeco3 bilevel více »

Nařízení vlády USA
pro kontrolu zahraničních aktiv a Nařízení kontroly pro export a zakaz vývozu. více »

Medeco – jméno, po kterém se ptát, když jde o nejvyšší bezpečnost více »Medeco Zavádí Zahájení Medeco3 bilevel

Salem, Va 15. května 2007 - Medeco High Security Locks oznamuje spuštění zámkového systému Medeco3 BiLevel, v němž se vysoká bezpečnost vhodně doplňuje s patentovanou kontrolu replikace Medeco3 klíčů tak, aby produkt splňoval nejrůznější potřeby klienta.

Zámky s cylindrickou vložkou BiLevel umožňují cenově dostupnou kontrolu replikace klíčů díky klíčům chráněným patentem. Pro prostory, které vyžadují ochranu zámku proti vyhmatání planžetou, vyražení, odvrtání, vypáčení nebo jiným formám útoku, může být systém doplněn o UL 437 Listed Medeco3

Běžné uzamykací systémy bez klíčů chráněných patentem umožňují každému, kdo má ke klíči přístup,získat snadno a levně kopii. S neoprávněným duplikátem klíče má zloděj plný přístup do objektu, k fyzickému a duševnímu vlastnictví i lidem uvnitř. Patentem chráněné Medeco3 BiLevel zámkové systémy zaručují, že klíče k zařízení mohou být duplikovány pouze certifikovanými prodejci Medeco a pouze s řádným povolením.

Medeco3 BiLevel může být také díky klíčům Medeco Hybrid součástí systému elektronického přístupu.. Kovová čepel klíče ovládá cylindrickou vložku zámku Medeco3 BiLevel a těsná blízkost elektronické hlavy klíče aktivuje PROX systém.

Medeco High Security Locks propagoval pojetí patentované kontroly klíče před již téměř čtyřiceti lety a od té doby došlo ke zdokonalení celé řady bezpečnostních řešení. Jako společnost dobře známá nejbezpečnějšími zámky na trhu vyrábí Medeco produkty pro podniky a majitelé domů zaměřené na specifické potřeby. Autorizovaní obchodníci Medeco prodávají zámky s vysokou bezpečností a patentovanou kontrolou klíče, systémy správy šifrovacích klíčů a software a electro-mechanické uzamykací systémy s ověřenou spolehlivostía vysoce bezpečným hardwarem.

Web by: R@F software